Tilsette

 

Dagleg leiar – Siv Tone Drevsjømoen Børve

rektor@smsskule.no

 

Gina Faraas – pedagogisk leiar, montessoripedagog

gina@smsskule.no

 

Kyrsten S. Rogn – Montessoripedagog og kontaktlærar 4.trinn

kyrsten@smsskule.no

 

Lena Lyakysheva – Montessoripedagog og kontaktlærar 1.-3.trinn

lena@smsskule.no

 

Siv Tone Drevsjømoen Børve – Lærar og kontaktlærar 5.-7.trinn

siv-tone@smsskule.no

 

Cecilie Solar- Spesialpedagog, lærar

cecilie@smsskule.no

 

Kristina Gyllensvärd – Montessoripedagog, Barne og ungdomsarbeidar

kristina@smsskule.no

 

Eli Opheim – Barne og ungdomsarbeidar

eli@smsskule.no

 

Anja Løkken – Lærar

anja.lokken@hotmail.com

 

 

 

Styret

Styreleiar: Knut Grøndalen

  • Anne Berit Bendiksen
  • Kåre Kvehaugen
  • Arve Voldhaug
  • Rigmor Orderdalen Tveit

 

FAU

  • Leiar: Kari Ann Kvehaugen
  • Sissel Bergsbakken